Visos prekės

Skardinis stogas German Simetric

Skardinė čerpė German Simetric
– NAUJIENA!


Skardinis stogas Germania Simetric

Tiksliai pritaikyta prie stogo.  Plieninė stogo danga German Simetric.

German Simetric tai reiškia tikslumą, patikimumą ir klasikinį grožį. Dabar gali būti naudojama ir sudėtingoms  stogokonstrukcijoms. Pagaminta iš aukščiausios kokybės vokiškos skardos. Plieninės stogo čerpės, kurios daugelį metųapsaugos Jus ir Jūsų šeimą.Aukščiausios kokybės plienas

German Simetric – tai simetriška modulinė plieninė stogo danga, kurią klientai vertina dėl jos modernios ir patrauklios išvaizdos, o stogdengiai – dėl paprasto montavimo. Dar vienas didelis šios stogo dangos privalumas, tai gamyboje naudojamas tik aukščiausios kokybės vokiškas plienas. Blachotrapez bendradarbiauja su Thyssenkrupp Steel Europe metalurgijos kombinatu iš Vokietijos. German Simetric lakštai atsparesni dilimui, purvui ir korozijai.

Paprastas montavimas dėka didelio tikslumo

Tai, kas tikrai išskiria naują Blazhotrapez produktą, yra ypatingas tikslumas, lengvumas ir moduliškumas. German Simetric galima dengti ir labai sudėtingos formos stogus. Visa tai teigiamai įtakoja ir stogo dengimo kaštus – sunaudojama mažiau stogo dangos lakštų, mažiau jų reikia pjaustyti. Nepriekaištingos kokybės vokiško plieno ir modulinio lakšto tikslumo derinys gaminant German Simetric dangą garantuoja sandarumą ir ilgaamžiškumą. Jeigu pasirinksite plieno lakštus, kurie  padengti „PLADUR® Wrinkle Mat Plus“ padengimu, gamintojas suteiks garantiją net iki 50 metų.

Klasikinė išvaizda su dviem bangelėmis

Klientai, kuriems svarbu, kad stogo danga primintų klasikinių čerpių išvaizdą, tikrai įvertins German Simetric. Stilinga paprasta forma su dviem bangelėmis suteiks namui puikia išvaizdą ir atitiks šiandienines tendencijas.

Moderni modulinė plieninė čerpė German Simetric puikiai tiks ne tik naujos statybos pastatams, bet ir stogo renovacijai. Plati spalvų gama leis pasirinkti Jums tinkamiausią, bei lengvai pritaikyti stogo lakštus prie modernaus namo fasado ar renovuojamo klasikinio namo išvaizdos.

Techniniai duomenys

Bendras plotis: 1200 mm
Dengiamas (naudingas) plotis:1144 mm
Skardos storis:0,5 – 0,6mm
Profilio aukštis:29 mm
Lanksto aukštis:21 mm
Mažiausias lakšto ilgis:720 mm / modulis
Didžiausiaslakšto ilgis:5970 mm
Modulio ilgis:350 mm
Skardinis stogas Germania Simetric

Spalvos

Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric
Skardinis stogas Germania Simetric

* Dėl kitų spalvų reikia teirautis.
** Spalvos pateikiamos ekrane gali skirtis nuo tikrų dėl skirtingo spalvų atvaizdavimo.

Žaliavos

Pladur Ral Premium/Pladur Wrinkle Mat – matinė grubi, įvairių spalvų, padengta dviem sluoksniais, nemažiau 35 mikronų storio plieninė danga. Šios plieninės dangos atitinka A2 klasės reikalavimus pagal Europos bendrijos komisijos sprendimą 96/603/EC dėl priešgaisrinės apsaugos ir gali būti naudojamos C4 korozijos kategorijoje pagal EN ISO 12994-2 normą.

ZM EcoProtect sluoksnis – modernizuota ir pagerinta metalinė danga, kuriai naudojamas naujoviškas cinko ir magnio lidinys vietoje įprastinės cinko dangos. Pasižymi patobulinta apsauga ir ilgesniu patvarumu.

Pladur Relief Ice Cristal – plieninė danga su patentuota paviršiaus struktūra, primenančia ledo kristalus, padengta 3 sluoksniais nemažiau kaip 36 mikronų storio. Šios plieninės dangos atitinka A2 klasės reikalavimus pagal Europos bendrijos komisijos sprendimą 96/603/EC dėl priešgaisrinės apsaugos ir gali būti naudojamos C4 korozijos kategorijoje pagal EN ISO 12994-2 normą.

ZM EcoProtect sluoksnis – modernizuota ir pagerinta metalinė danga, kuriai naudojamas naujoviškas cinko ir magnio lidinys vietoje įprastinės cinko dangos. Pasižymi patobulinta apsauga ir ilgesniu patvarumu.

Plieninės skardos pjūvis su padengimu SUPERIOR HB NAUJOVĖ!

SUPERIOR HB – tai puiki alternatyva lygiam poliesteriniam paviršiui. Akrilo priedo dėka dangos struktūra yra šiek tiek grūdėta ir atspindi šviesą. Be to, akrilo priedas sukietina dažų sluoksnį , todėl produktas yra itin atsparus įbrėžimams. Superior HBdangos padengtos nemažiau kaip 50 mikronų storio sluoksniu. Lakuotos dangos su metaliniu sluoksniu Superior HB atitinka A1 klasės reikalavimus pagal Europos bendrijos komisijos sprendimą 96/603/ EC dėl priešgaisrinės apsaugos ir gali būti naudojamos C4 korozijos kategorijoje pagal EN ISO 12994-2 normą.

Colorcoat HPS200 Ultra – naudojamas patikrintas ir tik bendrovės TATA Steel metalinis sluoksnis Galvalloy, kurį sudaro 95% cinko ir 5% aliuminio lydinys, užtikrinantis išsksirtinę apsaugą nuo korozijos. Organinio sluoksnio storis dangoje Colorcoat HPS200Ultra yra nemažiau 200 mikronų. Plieninė danga Colorcoat HPS200Ultra gali būti naudojama aukščiausio laipsnio korozijos C5 kategorijoje pagal EN – ISO 12944-2 normą. Be to, kai plieninė stogo danga pagaminta iš Colorcoat HPS200Ultra skardos, jos atsparumas išoriniam ugnies poveikiui priskiriamas B roof (t1), B roof (t2), B roof (t3) klasei, o jo reakciją  į ugnį C-s2, d0 pagal ES komisijos sprendimą.

Pladur®Wrinkle Mat Plus – stambiagrūdė danga, įvairios spalvos pagal paletę, dengimo 2 sluoksniais sistema,
dangos storis ne mažiau 50 mikrometrų

Stogo (sienų) dangų ilgaamžiškumas pagal tipą

PLADUR® Wrinkle mat ThyssenKruppProfiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms stogui) 25 metai
PLADUR® RAL Premium ThyssenKruppProfiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms stogui) 25 metai
PLADUR® Relief IceCrystal ThyssenKruppProfiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms stogui) 35 metai
Colorcoat HPS200Ultra®Profiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms stogui) 40 metų
Pladur®Wrinkle Mat PlusProfiliuota trapecinė skarda, Profiliuota čerpes imituojanti skarda,Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms stogui) 50 metų
SUPERIOR HBProfiliuota trapecinė skarda, Skardos lankstiniai, Plieninė danga (sienoms stogui)30 metų

Atsisiuntimui

Priedai

Dalintis
+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų.